Aktualności

Czy sportowcem trzeba się urodzić?

2014-11-15 17:16

"Czy sportowcem trzeba się urodzić?" to temat dzisiejszego wykładu na Uniwersytecie Dziecięcym Jana Kochanowskiego w Kielcach. W trakcie spotkania sam wróciłem do najmłodszych lat, kiedy to zaczynałem karierę. Każdego dnia trzeba dużo nad sobą pracować, żeby osiągąć swoje marzenia. Wtedy one mogą się spełnić. 

Film i telewizja. Zapraszam na spotkanie.

2014-11-12 18:17

18 listopada o godzinie 12:30, wraz z Posłem do Parlamentu Europejskiego Jean-Marie Cavada, zapraszam na konferencję i dyskusję na temat tworzenia Europejskich filmów oraz telewizji.

11 listopada - nasze Święto Narodowe

2014-11-12 18:04

11 listopada 1918 roku był szczęśliwym dniem dla wszystkich Polaków. Właśnie wtedy po 123 latach niewoli, Polska odzyskała niepodległość. Dlatego ten dzień obchodzimy jako nasze Święto Narodowe. Trzeba pamiętać tę ważną datę. Ze względu na obowiązki w Brukseli, tym razem Święto Niepodległości spędzam poza krajem. Niemniej jednak, pamietając o tej ważnej dacie w kilku słowach zwracam się do Państwa...

Promocja Polski w Brukseli

2014-11-08 18:53

W środę w Brukseli odbyła się promocja Polski. Podczas wieczoru galowego w Parlamencie Europejskim gościem honorowym był Prezydent Lech Wałęsa.

Spotkanie zatytowane jako "Polska. Move Your Imagination" przyciągnęło Europosłów, przedstawicieli instytucji działających przy Parlamencie  przedstawicieli oraz innych zaproszonych gości.

O aktywności fizycznej w PKOl

2014-11-03 18:57

W Warszawie w siedzibie PKOl odbyło się Międzynarodowe Sympozjum - "Dyplomacja sportowa istotną płaszczyzną dyplomacji publicznej", którego byłem gościem. Sam mówiłem rownież o tym, jak istotnym elementem życia codziennego jest aktywność fizyczna społeczeństwa. Zgodnie z planem prezentowałem przez blisko pół godziny swoją prezentację na temat aktywności fizycznej i jakie są jej walory. Starałem się powiedzieć wiecej o aktywności fizycznej w Polsce na tle Europy.

Spotkanie z inicjatywy ZDZ w Kielcach

2014-10-27 23:19

Z inicjatywy ZDZ, oraz przy udziale zaproszonych gości, mieszkańców Kielc i młodzieży uczącej się w szkołach Zakładu Doskonalenia Zawodowego, w niedzielę rozpoczęto cykl spotkań mających na celu propagowanie zdrowego stylu życia oraz badania profilaktyczne.